Hakkımızda

FinalDestination

“Önce korkarız, sonra korkulacak şeyi yaratırız, korku varoluşumuzdan daha eskidir.

Bu siteyi açmadan önce ilk blog sitem olan sineyorum gibi çok düşündüm. Korku blogları son zamanlarda çoğalmaya başlamıştı,başarılı olup olamayacağım belli değildi. Fakat içimdeki Korkusevgiside anlatılamayacak derecede çoktu. Kararımı vermiştim. Kendi yağımızda kavrulacağımız bir site açacaktır. Korkuseverlere türkçe bir kaynak sitesi olacaktık. Düzgün ve verimli çalışacak ırk,dil,din ayrımı yapmaksızın herkesle tanışacak onlarla bilgi paylaşımı yapacaktık. Başarısız bir çalışmada olsa gerilimhattini ileriye götürmeye çalışacaktı. Bize destek olan herkese teşekürler.

Aslında korkuseverlerin iyi bileceği birşey vardır. Korkmak garip birşeydir. Korkmamıza rağmen korkumuzla oynamak,koltuğumuza çivilenmek ve korku hikayeleri dinlemeyi çok severiz. Korkarız ama yinede bunu isteriz. Benim düşüncem korkunun ahlaka aykırı olmadığını anlatmak isteyen bir site. Çünkü çoğu insan korkuya ahlaka aykırı gibi bakıyorlar. Ve öcü görmüş gibi tersliyor. Bunlar satanisttir diyorlar. Bu çok yanlış Çünkü;

kullanim

Sitemizde Asla olmayacaklar;

İnsan karalamak,insanların ayaklarını kaydırmaya çalışacak yorumlar olmayacak. Olurlarsa derhal silinecek. Düzgün türkçe kullanılacak. Yanlış bilgi olmayacak. Gerçek vahşet ve cinayet görsellerine yer verilmeyecek. Satanistlik derecesindeki herşeyin yeri burası değildir. Sapkınlık ile ilgili materyalleri sitemizde bulundurmayacağız.

Sitemizde Neler olacak;

Korku dünyası ile ilgili son haberler,duyumlar ve film incelemeleri burada olacak. Dosya konularımızla blogumuzda ayrı bir renk olacak. en güvenilir kaynaklar ve bilgiler sitede yer edinecek. Müzik ve vidyo klipleri,fragmanları burada bulubilecek ve sıkılmadan bir blog okuma deneyimi kazanabileceksiniz. Sürekli yenilenen sitemiz sayesinde mutlulukla takip edeceksiniz.

Şimdi soruyorum bunları istiyorsanız bana elinizi vererek yardımlaşarak bu siteyi geliştirelim mi?

Mustafa Türkan/GerilimHatti Admin

Reklamlar

Yorum bırakın

Henüz yorum yapılmamış.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s